:: zpět na úvod ::
 

ČIŠTĚNÍ
 
VODOMĚRY VODOVODY
KANALIZACE
SERVIS
OPRAVY
MONTÁŽE
HAVARIJNÍ
SLUŽBA
CENÍK

REFERENCE

KONTAKT

Strojní čištění odpadů Praha

Většinou každý spláchneme svůj odpad, ať už se jedná o záchodovou kanalizaci, odpad u umyvadla, vany, myčky, dřezu apod. bez problémů. Co když se ale odpad náhle ucpe a dojde tak k nepříjemné havárii?

Určitě je potřeba takovou kanalizaci vyčistit, aby odpad mohl odtékat a nevracel se zpátky. Strojní čištění odpadů Praha tento problém vyřeší. Náš výborný pracovní tým můžete požádat o pomoc kdykoli a to díky naší nonstop havarijní službě, která vám zajistí co nejrychlejší pomoc s odpadovou havárií.

Samozřejmě že se nestaráme jen o strojní čištění odpadů, ale i o preventivní čištění, nebo také frézování či opravu odpadu. Dnešní technologie a přístroje vám umožní nahlédnout do vaší kanalizace, vy sami pak můžete posoudit, jak vážná je situace a podle toho se dál rozhodovat, jak danou situaci vašeho odpadu řešit. 3Ani drobné instalatérské práce, které uvítáte například při zařizování, či přestavbě bytu, pro nás nejsou ničím, co bychom pro vás nedokázali udělat. Připojení myčky, pračky, nebo montáž vany, výměna vodovodních baterií, wc a další činnosti spojené s odpadem vám dokážeme udělat s profesionálním nasazením.

Vždy když dojde situace až tak daleko, že je potřeba oprava při náhlé havárii, nabízí se ponaučení, kterému se říká prevence. Prevence se určitě vyplatí vždy a všude, v případě Vašeho odpadu díky ní můžete předejít například ucpání. Preventivní čištění provádíme také u dešťových a splaškových kanalizací.

Nyní už víte, na koho se obrátit v případě, že máte problém s odpadem, ať už potřebujete jeho instalaci, kontrolu anebo akutní rychlou opravu, vždy je tu pro vás náš tým zkušených pracovníků s kvalitním vybavením pro každou nesnázi.


František BRŮŽA, Havanská 808/6, Praha 7, 170 00, tel.: 602 387 719,
instalaterstvibruza@gmail.com, www.havariekanalizace.cz | Strojní čištění kanalizace Praha | Strojní čištění odpadů Praha | Čištění odpadů Praha 7