:: zpět na úvod ::
 

ČIŠTĚNÍ
 
VODOMĚRY VODOVODY
KANALIZACE
SERVIS
OPRAVY
MONTÁŽE
HAVARIJNÍ
SLUŽBA
CENÍK

REFERENCE

KONTAKT

Strojní čištění kanalizace Praha

Každý z nás produkuje množství odpadu, kterého se zbavujeme pomocí kanalizace. Úkolem kanalizace je tedy odvést všechen odpad. V odpadu se může nacházet cokoli, a proto se i kanalizace může ucpat a způsobit tak ne zrovna „voňavý“ a příjemný problém. V případě, kdy se kanalizace ucpe, je zapotřebí ji vyčistit. Kanalizace se nemusí ucpat jen aktuálním odpadem, ale také díky postupnému usazování nečistot, které dokážeme odstranit například frézováním kanalizace.

Pokud nechcete být překvapení náhlou havárií, nebo postupným ucpáváním kanalizace, nechte si od nás udělat revizi a preventivní strojní čištění kanalizace. Hned budete mít jasno, jak na tom vaše kanalizace je, ale i kdyby vás překvapilo ucpání, nebo havárie, nemusíte zoufat, jsme tu nonstop pro vás s naším servisem havarijního čištění kanalizace Praha.

Čištění kanalizace Praha 7, není jediná služba, kterou vám nabízíme. Nabízíme také čištění dešťové či splaškové kanalizace a zároveň si od nás můžete nechat vyměnit nebo zrekonstruovat stoupačky. Pouštíte-li se do rekonstrukce bytu, máte možnost využít i naší nabídky instalatérských služeb jako je například připojení myčky, montáž vany, výměna wc a ostatní činnosti které mají blízko k našim již zmíněným službám. Ať už tedy potřebujete strojní čištění kanalizace, tlakové čištění, frézování, revizi či preventivní čištění, nebo autorizovanou výměnu vodoměrů nabízíme kompletní servis, který vám vyjde vždy vstříc. Pomůžeme Vám v jakoukoli dobu a to díky naší profesionální výbavě a vstřícným lidem z našich pracovních týmů.


František BRŮŽA, Havanská 808/6, Praha 7, 170 00, tel.: 602 387 719,
instalaterstvibruza@gmail.com, www.havariekanalizace.cz | Strojní čištění kanalizace Praha | Strojní čištění odpadů Praha | Čištění odpadů Praha 7