:: zpět na úvod ::
 

ČIŠTĚNÍ
 
VODOMĚRY VODOVODY
KANALIZACE
SERVIS
OPRAVY
MONTÁŽE
HAVARIJNÍ
SLUŽBA
CENÍK

REFERENCE

KONTAKT

Čištění odpadů Praha 7

Kanalizace a odpady jsou jednou z nejdůležitějších věcí v životě kultivovaného a zároveň zdravého člověka. Již dávnou jsou pryč doby kdy byl populární suchý záchod, všichni se chceme našich odpadů zbavovat co nejrychleji a hlavně co „nejhygieničtějším“ způsobem, díky kterému budeme moci udržovat své bydlení a okolí v čistotě. Co když se ale něco pokazí a dojde k havárii vašeho odpadu? Pak jsem tu my! Díky naší společnosti nemusíte tento problém řešit sami a můžete se o něj podělit s námi. Víme, že taková havárie může nastat v podstatě kdykoli, a proto jsou naše týmy pracovníků se svým profesionálním vybavením připraveni pomoci nonstop a zajistit odborné opravy a čištění odpadů.

Čištění odpadů Praha 7, ale není jedinou službou, kterou naše firma poskytuje. Zároveň si od nás můžete nechat provést kontrolu odpadu, kterou můžete díky kamerám i sami sledovat, nebo preventivní čištění dešťových a splaškových kanalizací. Ohledně čištění odpadů Praha máme bohaté zkušenosti a můžeme tak zaručit odbornou kvalitu provedení. Služby naší společnosti zahrnují také drobné instalatérské práce, jako například připojení pračky, výměnu wc (nebo wc nádržky), výměnu vodovodních baterií, autorizovanou výměnu vodoměrů značky Kaden, montáž umyvadla, rekonstrukce vodovodních stoupaček aj.

Rychlé a spolehlivé řešení vašich problémů v případě havárie kanalizace, vody či ucpání odpadu je naší vizitkou!


František BRŮŽA, Havanská 808/6, Praha 7, 170 00, tel.: 602 387 719,
instalaterstvibruza@gmail.com, www.havariekanalizace.cz | Strojní čištění kanalizace Praha | Strojní čištění odpadů Praha | Čištění odpadů Praha 7